Ebedi Gençlik Yolunda...
Yerel Haberler 12.05.2016 16:26
Gönüllerde Hareket Urfa`da Bereket Var!
 

Meryem Naz Memiş

Şanlıurfa GENÇ Gönüllü kızlar olarak Mart ayı boyunca farklı gruplarla muhabbet buluşmalarında, derviş sofralarında, kahvaltı ve çay programlarında buluşup dertlerimizi tazeledik. Akçakale’deki Suriyeli kardeşlerimizi ziyaret ederek sabrı ve şükrü tefekkür ettik.
 
Hayati el- Harrani Hazretleri’nin huzurunda, Harran’da, mekan okumaları yaptık. “1 Zaman 1 Mekan 1 İnsan” isimli programımızda Medineli Tayfur amcadan bahsedip daha sonra da Dr. Senem Eren hanımefendinin katılımıyla ‘’Kariyer Planlama‘’ seminerini gerçekleştirdik.
 
Nisan ayı içerisinde ise GENÇ gönüllü kızlar Şanlıurfa lise ile grubu tanışma çayı, kutlu doğum programı, motivasyon kampı, mekan okumaları ve makale kritiklerimiz devam edecektir. Her salı saat 10.00–12.00 arasında yöresel yemekler kursumuz ve her cumartesi saat 13.30’da Afra Boyraz hocamızın katılımıyla huzur derslerimiz devam etmektedir. Muhabbet ve enerji arayan hiç durmasın gelsin!
 
 
Adynyz Soyadynyz :
E-Postanyz :
Yorumunuz :
   

Yorumlar

Bu yazyya daha önce yorum yapan olmady. Ylk yorum yapan siz olun...

 
   
Genç Gönüllüler durmuyor!
Genç Gönüller nerde buluşuyor? Sami Yaylalı ne yapacak, kayıplara mı karışacak?!
SAGEM`de yaz kış gönüllü eğitim var
Uluslararası Genç Derneği`nin Üsküdar Selamı Ali Mahallesi`nde yaşayan Roman çocuklarına yönelik genç beyinlerin sosyal hayata aktif katılımı projesi kapsamında oluşturduğu SAGEM`de, 10-15 yaş grubu arası 130 çocuk eğitim görüyor.
 
 
   
   
 
 
 
Genç Gönüllüyüz Biz
Genç Twit
Genç Facebook
 
 
 
Genç Gönüllüler