Ebedi Gençlik Yolunda...
Yerel Haberler 12.05.2016 10:43
GENÇ Uşak`ı Fethetti
Uşak Üniversitesi GENÇ Gönüllüler Topluluğu bir dizi muhteşem programa imza attılar.
 

Beytullah Genç

 
Uşak Üniversitesi GENÇ Gönüllüler Topluluğu olarak ilimizde iki şölen bir de gençlik ve şahadet gecesi düzenleyerek gençlere dert aşıladık.
 
Bu ay Uşak’ta dert vardı, GENÇ Dergisi vardı, İHH Gönüllüsü kardeşlerimiz vardı ve en önemlisi de Kudüs Davası vardı. Gençlere ufak bir de müzikal yapmayı ihmal etmediğimiz şölenlerimizin ilkini 3 Mart’ta Tüprag İHL’de, ikincisini 23 Mart’ta Ertuğrul Gazi İHL’de düzenledik. 17 Mart’ta ise Mavi Marmara gemisine yapılan saldırıda hayatını kaybeden Furkan Doğan kardeşimizin babası Ahmet Doğan beyefendiyi üniversitemizde ağırladık.
 
Ahmet Doğan katılımcılara oldukça duygulu ve ümit dolu bir konuşma yaptığı konferansa Vali Yardımcısı, Belediye Başkanı, Rektör ve Yardımcıları da katılım sağlarken, konferansımız yerel ve ulusal basında da geniş yer buldu.
 
usakgencgonulluler@gmail.com
 
Adynyz Soyadynyz :
E-Postanyz :
Yorumunuz :
   

Yorumlar

Bu yazyya daha önce yorum yapan olmady. Ylk yorum yapan siz olun...

 
   
SAGEM`de yaz kış gönüllü eğitim var
Uluslararası Genç Derneği`nin Üsküdar Selamı Ali Mahallesi`nde yaşayan Roman çocuklarına yönelik genç beyinlerin sosyal hayata aktif katılımı projesi kapsamında oluşturduğu SAGEM`de, 10-15 yaş grubu arası 130 çocuk eğitim görüyor.
İşte Kütahya`nın Genç Gönüllüleri
Genç Gönüllüler 21. Buluşmasını bu kez Kütahya`da gerçekleştirdi. Bizim olmadığımız yerde, hiç kimse yoktur..
 
 
   
   
 
 
 
Genç Gönüllüyüz Biz
Genç Twit
Genç Facebook
 
 
 
Genç Gönüllüler